“Грандіозний успіх”: експерт пояснив, завдяки чому Україні вдалося звільнити Херсон

Херсон був єдиним обласним центром, який вдалося захопити окупантам, нагадав Олег Соскін.

Визволення Херсона – це великий успіх України як держави, адже це був єдиний обласний центр, захоплений у ході війни Російської Федерації проти України.

Таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін в інтерв’ю Главреду.

Він нагадав, що станом на дев’ятий місяць війни Україна звільнила Київську, Чернігівську, Сумську, Харківську області, частину Луганської області, повернула практично повністю Миколаївську область (за винятком Кінбурнської коси) і правобережну частину Херсонської області разом з Херсоном.

“Це грандіозний успіх, досягнутий за ці важкі місяці завдяки ЗСУ, військовому і політичному керівництву України – і Зеленський, і інші представники влади зіграли важливу роль”, — вважає експерт.

Разом з тим він вказав на велику допомогу і підтримку Заходу, завдяки чому ЗСУ змогли звільнити Херсон.

“Потрібно бути відвертими, якби не США, їхня зброя, санкції проти Росії, HIMARS та інші системи, протистояти Росії було б важко. Великобританія при Борисі Джонсоні зіграла дуже важливу роль, та і Євросоюз – Боррель, Мішель, Урсула фон дер Ляйен. Все це разом призвело до успіхів України”, — додав Соскін.

Читайте також  Путін готовий запровадити військовий стан у Росії та "заморозити" всю країну, - Гармаш

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело