Путіна “зливають”: кривавий диктатор втратить владу найближчими днями – політтехнолог

Путіна “зливають”: кривавий диктатор втратить владу найближчими днями – політтехнолог

Президента РФ Путіна вже почали “зливати”. Диктатор став нерукопожатним, з ним ніхто не буде говорити. А тому він може втратити владу вже найближчими днями.

Такою думкою в ефірі нового випуску проекту “Аргумент” поділився письменник і політтехнолог Михайло Шейтельман. Він зазначив, що у РФ немає ніякого плану, Кремль діє похапцем.

“Я думаю що у них немає зараз сценарію, тому що у Росії немає ані стратегії, ані тактики… Все, що вони роблять останні два-три дні, ось це відступ з Херсона, все похапцем, поспіхом, тобто прямо зараз приймаються з місця рішення. І взагалі вже останні кілька місяців у них немає ані стратегії, ані тактики. Що вранці вирішили, те й роблять. Зараз у них закінчився певний етап життя. Закінчився етап під назвою “Ми чекали G20, раптом розрулиться, ми чекали, раптом зможемо домовитися і обміняти Херсон”, – розповів Шейтельман.

Однак у РФ нічого не вийшло, нічого не “розрулилося”. А тому, зазначає Шейтельман, їм доводиться обирати нову тактику. Звичайно, зазначив політтехнолог, РФ все ще хоче знищити інфраструктуру України, проте є ще дипломатична складова.

“Але мені здається, зараз росіяни підійшли до переломного для себе етапу, коли їм доведеться приймати ще одне важке рішення. І це вже вам не Стремоусов, це вже, думаю, сам Путін. Тобто на ньго чекає нелегка доля, його явно повинні позбавити частини повноважень, а можливо і всіх повноважень”, – вважає Шейтельман.

За словами експерта, вже не раз говорилося, що Херсон може стати точкою, де скінчиться правління Путіна. Однак не варто чекати, що все закінчиться тим, що РФ оголосить про смерть диктатора. Все закінчиться раніше, вважає Шейтельман. У Путіна просто відберуть важелі правління, йому заборонять приймати рішення, спілкуватися з політиками та іншими країнами. Цей процес може зайняти кілька місяців.

Читайте також  Данілов розповів, чому Путін заговорив про переговори з Україною і що очікує Росію

“Зараз ми повинні уважно стежити за руками Патрушева… І я вам так скажу, якщо Патрушев в найближчі п’ять днів поїде в Китай, або ж він зробить те ж саме через 10 днів, це буде означати, що він поїхав зливати Путіна”, – вважає Шейтельман.

Сам диктатор навряд чи хоче віддавати владу. Однак тепер його ніхто не питатиме, зазначив експерт.

“Я не вірю що Путін готовий хоч комусь віддати свою владу, взагалі не вірю абсолютно. Але у Путіна можна забрати цю владу, його ніхто вже питати не буде… Зеленський просто вголос сказав, що ми з Путіним не будемо говорити. А Байден по факту не буде говорити з Путіним. Навіщо? Ну це не потрібно йому, він не може сидіти поруч з вбивцею. Він називав вбивцею, м’ясником… “, – додав Шейтельман.

Путін втрачає владу
Раніше Шейтельман вже заявив, що доля Росії буде вирішуватися світовими лідерами на G20. Путін відправляє замість себе главу МЗС Сергія Лаврова, якого не допустять до обговорення за одним столом з главами держав.

“Чи можна обговорювати Росію без Росії? Вже можна. Росія сама вивела себе з гри дипломатично. У тому числі таким простим рішенням як те, що Путін не їде на G20. Він не їде, і що ми тепер не будемо їх обговорювати на G20? Будемо. Туди поїде Лавров. А Лаврова пустять за один стіл з Байденом, Сі і Шольцем? Не пустять, він людина низької посади”, – зазначив Шейтельман.

За даними The Washington Post, після втрати Херсона Путін міг почати готуватися до угоди з Україною. Президент РФ навряд чи погодиться вивести війська з України або відійти на рубежі 23 лютого, адже це стане для нього політичним крахом.

Читайте також  У Повітряних силах попередили: 23-24 лютого Путін битиме Україною з усього, що є

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело