Гвалтували пенсіонерок за 60 і дітей: Маша Єфросиніна шокувала весь світ, показавши злочини росіян

Заступниця Міністра внутрішніх справ України, капітан поліції Катерина Павліченко розказала Маші Єфросиніній про сексуальні злочини російських військових

Злочинни та звіртства росіян на території суверенної України бачить увесь світ, але ми не маємо права припиняти кричати про них, щоб винних було обов’язквово покарано.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна провела шокуючу розмову з заступницею Міністра внутрішніх справ України, капітаном поліції Катериною Павліченко, яка навела шокуючу статистику, а також розповіла про злочини росіян по відношенню до наших дітей.

 

“Підрозділами Національної поліції відкрито 20 кримінальних справ щодо фактів сексуальних злочинів відносно мирного населення. Найбільша кількість справ – це Київська область”, – повідомила Катерина Павліченко в інтерв’ю на YouTube-каналі Маші Єфросиніної.

Маша Єфросиніна спочатку здивувалась, мовляв, 20 – зовсім небагато, адже ми розуміємо, що тих злочинів набагато більше.

“Звичайно, більше, – погодилась заступниця Міністра. – Ми розуміємо, що це крапля в морі… Але є кримінальні справи, в яких – кілька фактів. Це не 20 потерпілих, це 20 кримінальних справ. І це не весь масив. Є справи, які розслідуються СБУ. А вся загальна статистика – в Генеральній прокуратурі України.”

Катерина Павліченко уточнила, що поки не може розголошувати деталі, бо ведеться досудове розслідування. Але коротко розповіла про жертв злочинів:

“Є неповнолітні діти. Є інформація, що серед потерпілих були вагітні, але вона перевіряється. Є зґвалтування мами з дочкою, є люди старшого віку – більше 60 років… ”

Як зазначила заступниця Міністра, складна і ретельна робота з фіксування сексуальних злочинів російських військових і з пошуку винних буде вестись і далі:

“Коли будуть звільнятися наші тимчасово окуповані території, ми продовжимо нашу роботу”

Читайте також  Пекло в Криму: люди проклинають Путіна. Вже зрозуміли, що даремно звали Росію

Де отримати допомогу жінкам, що постраждали від сексуального насильства:

1.Консультаційний центр “ЮрФем: підтримка” надає безоплатну юридичну допомогу. Зателефонуйте за номером 068-145-55-90, напишіть в Viber чи Telegram або заповніть заявку на сайті.

2.Благодійний фонд “Сильні”. Жінки, чоловіки, дівчата, хлопці, діти та їхні батьки – можуть отримати допомогу за такими напрямками: оплата медичних послуг; психологічна підтримка; юридична допомога. Усі послуги надаються конфіденційно та безоплатно. Людина може обрати вид допомоги, який вона потребує, або відмовитися від будь-якої допомоги. Щоб отримати допомогу від БФ “Сильні”, залишити заявку у формі. Зручні посилання можна знайти на сторінці @sylni.ukraine у шапці профілю.

3.Благодійний фонд “Славянское серце” при підтримці NESEHNUTÍ надає підтримку жінкам, що опинились в ситуації нисильства в тому числі пов’язаного зі збройним конфліктом. Фахівчині надають: психологічну допомогу; юридичний супровід; консультативна підтримка. Гарантуємо конфіденційність, безпеку, підтримку. Телефон гарячої лінії 24/7 +38(050)697-74-23.

4.ГО “Ла Страда – Україна”. Можна отримати консультацію психолога або юриста, 116 123. Телефон гарячої лінії: 0 800 500 335. Telegram: @NHL116123. Skype: @lastrada-ukraine.

5.”Рівновага”, центр психологічної допомоги. Спеціалісти центру надають безкоштовну психологічну допомогу постраждалим дітям та сім’ям, здійснюють корекційну та психотерапевтичну роботу з тими, хто цього потребує. Сайт: https://neurocorrection.com.ua/

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело