Жданов: війська Путіна виснажені, йому терміново потрібне перемир’я

Жданов: війська Путіна виснажені, йому терміново потрібне перемир’я

Військовий експерт переконаний, що у Кремлі наполягатимуть на проведенні переговорів, але хорошого в цьому нічого немає.

Російський бункерний президент думає, що зможе обдурити Україну, нав’язавши так звані “мирні” переговори. Насправді ж він гостро потребує оперативної паузи для ослабленої та розбитої армії своїх окупантів.

Як розповів військовий експерт Олег Жданов, війська Путіна вже не зможуть воювати без взяття паузи.

“Росія на сьогодні ж не може продовжувати цю війну. Їм потрібна оперативна пауза. І зараз з усіх кутів уже звучить, всі російські лобісти піднято по всьому світу, всі намагаються переконати, що потрібно сідати за стіл переговорів. Вони хочуть перемир’я. Чому? Тому що російська армія виснажена, резерву немає, їм потрібна пауза, щоб перегрупуватися, щоб зібрати резерв і відновити наступ.

Те, що вони його відновлять, можна навіть не сумніватися. Але, на мій погляд, ми зараз маємо більше сил і можливостей навіть за того невеликого обсягу поставок нам техніки та озброєння, але ми можемо не припиняти ведення бойових дій і використовувати це виснаження російської армії на власну користь”, – каже Олег Жданов.

Читайте також  Путін заявив, що не зазнає втрат і хоче закінчити бої: "Ми не нічого не втратили і нічого не втратимо"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело