Він остаточно рушив: у МВС розповіли, які “сигнали” посилає Путін ударами по Україні

Він остаточно рушив: у МВС розповіли, які “сигнали” посилає Путін ударами по Україні

За останні чотири дні Росія випустила по території України 131 ракету. Схоже, Володимир Путін всім показує, що не має наміру зупинятися і демонстративно відкидає можливість будь-яких переговорів із Заходом.

За останні чотири дні Росія випустила по території України 131 ракету. Як розповів Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, росіяни демонструють небачену зухвалість у нанесенні ракетних ударів по території нашої держави. Так, 4 дні тому їм з різних платформ базування було випущено 53 крилатих ракети, 3 дні тому – 26 ракет, 2 дні тому – майже 40, за минулу добу – 12. Чому так відбувається припустив Вадим Денисенко.

Злочинними ударами по Україні президент країни-агресора РФ Володимир Путін “посилає” сигнал російським елітам. Таким чином він намагається показати, що не має наміру зупинятися і демонстративно відкидає можливість переговорів із Заходом.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко “24 каналу”. Він нагадав, що президент Польщі Анджей Дуда пов’язав цинічний удар по ТЦ в Кременчуці з початком саміту НАТО.

Однак, за його словами, злочин РФ пов’язаний не тільки з цим. Воно може певним чином корелюватися і з засіданням G7, що відбулося 27 червня.

Крім того, посилення ударів по цивільних об’єктах може говорити про попередження Кремля для російських еліт.

Так, крім різкого збільшення кількості випущених ракет, їх випускають з різних точок. Це різко ускладнює роботу ППО.

“Безумовно, це дійсно багато в чому можна приймати як попередження і країнам НАТО. З іншого боку-це попередження російським елітам”, – зазначив Денисенко.

За його словами, Путін таким чином всім показує, що зупинятися не має наміру і демонстративно присікає всі можливі шляхи переговорів як для Заходу, так і для своїх Еліт.

Читайте також  Екстрасенс попередив, що Київ завалить ракетами та назвав дату

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело