Астролог попередив про нові удари Росії по Україні до кінця червня та назвав міста

В особливій небезпеці перебуває Київ, заявив Дмитро Уранус.

Українців попередили про серйозну загрозу нових ударів Росії по Києву до 29 червня. Зокрема, йдеться про центр столиці та урядовий квартал.

Відповідний прогноз опублікував астролог Дмитро Уранус в соціальних мережах.

“В цілому карта повного місяця вказує на 2 тижні другої половини червня, як на час особливої люті і активності ворогів Києва. Марс, як божество війни, перебуваючи в Овні дуже сильний, і потрапляючи точно у початок 7 сектора ворогів карти повного місяця, підсилює агресію ворогів Києва. Лінія Марса проходячи точно по урядовому кварталу буде створювати загрозу Уряду України. Швидше за все, ворог планує завдати ударів по Києву, центру міста та урядовому кварталу. Рекомендую уряду розділитися і тимчасово залишити Київ, перебувати в нічим не примітних місцях”, – написав він.

Крім того, у своєму прогнозі Уранус вказав ще кілька міст, які до кінця червня будуть перебувати під особливою загрозою.

“На карті видно, що лінія Марса проходить по Білорусі та в бік Києва, аж до Ізмаїла, зачіпаючи такі великі міста – Чернігів, Біла Церква, Умань. Морська зона біля гирла Дунаю так само зачеплена, а там не далеко знаходиться острів Зміїний, що загострює ситуацію біля цього острова. Думаю, там будуть гучні події. Друга лінія Марса, менш небезпечна, пошкоджує 10 і 4 сектор карти, вона виділена фіолетовим кольором, проходить по таких містах – Любешів, Луцьк, Млинів, Тернопіль, Чернівці”, – зазначив астролог.

Читайте також  Росіяни концентруються в Білорусі: Кулеба розповів про справжні наміри Путіна

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело