Моніка Беллуччі розкрила страшну таємницю своєї краси. ТАКОГО НЕ ОЧІКУВАВ НІХТО !

Моніка Беллуччі зізналася, що багато років брехала шанувальникам

Моніка Беллуччі зізналася, що багато років брехала поклонникам Відома італійська акторка і фотомодель Моніка Беллуччі зізналася, що багато років брехала шанувальникам. Так, вона не володіє секретом нев’янучої краси і молодості, як здавалося багатьом шанувальникам, а просто використовує фотошоп, — Корупція Ста

Зірка зізналася, що завдяки можливостям спеціальних програм ретуші фотографій вона завжди виглядає молодо і свіжо. Беллуччі дякувала небеса за те, що коли комусь прийшла в голову ідея винайти фотошоп. Вона додала, що це саме те, що сьогодні рятує всіх.

Також Моніка Беллуччі подякувала редакторів видань, де з’являються її фото, за те, що вони дбають про ретуш її зморшок, яких ще десять років тому і в планах не було. Багато хто запитає: а як публічні появи актриси на світських заходах? Але і тут все передбачено: рятує якісний мейк-ап і те, що прихильники бачать улюбленицю здалеку.

Також Моніка Беллуччі висловила думку, що прагнення якомога довше виглядати молодо є даниною усталеному стереотипу, який зобов’язує всіх актрис виглядати ідеально буквально цілодобово. Вона зазначила, що без усього цього можна було б обійтися, проте всі звикли, що зірки повинні виглядати бездоганно завжди. Актриса висловила жаль з цього приводу, бо, на її думку, маленькі «недосконалості» іноді виявляються. Беллуччі також підтримала тих, хто з метою утримати молодість звертається за допомогою до пластичних хірургів, але про свій можливий досвід щодо цього змовчала.

Читайте також  Вчені розкрили секрет привабливості

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -