У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

Російський президент-агресор серйозно хворий, його онкологія прогресує

У Росії почалися серйозні процеси по зміні чинної влади, сам же Путін дуже серйозно хворий.

Як повідомляє “Гордон”, про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю Sky News, яке вийшло 13 травня.

“Все призведе до зміни політичного керівництва Російської Федерації. Такі процеси вже запущені. І вони вже рухаються в цьому напрямку. Рух у цьому напрямку вже почався, і його неможливо зупинити”, – сказав начальник ГУР.

Буданов також підтвердив інформацію про серйозну хворобу Путіна, яка останнім часом почала регулярно з’являтися в ЗМІ.

“Він знаходиться в досить нехорошому психоемоційному і фізіологічному стані. Він дуже сильно хворий. У нього одночасно кілька серйозних захворювань, одне з яких – рак”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Путін направив своїх представників в ряд західних країн, щоб обговорити припинення війни проти України і можливість домовитися щодо вже захоплених територій.

Арестович нагадав, що прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин після свого візиту до Києва сказав виданню Türkiye, що Росія “хоче сісти за стіл переговорів не тільки з Україною, але і з Заходом, і укласти нову велику угоду”.

Читайте також  “В клас прибіг хлопчик і…”: Вчителька померла прямо під час уроку

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело