Готується перемога вже в травні: ЗСУ піднесуть сюрприз Путіну

Схоже, що російському президенту-агресору доведеться або бігти, або якимось чином пояснювати свою поразку в Україні

Американський генерал, колишній командувач армією США в Європі генерал Бен Ходжес переконаний, що українська армія вже найближчим часом перейде в контрнаступ і зможе здобути перемогу над російськими окупаційними військами.

Як повідомляє НВ, про це Ходжес заявив в ефірі телеканалу CNN.

“Хороша новина в тому, що вони почали занадто швидко, не будучи готовими. І саме тому ми бачимо настільки невеликі успіхи за останні два тижні, на фронті протяжністю 300 миль. Там немає області основного удару. Вони не в змозі зосередити свої наступальні можливості де-небудь. І напевно за такий короткий час вони не змогли навчитися проводити те, що я б назвав спільними операціями, тобто поєднання дій наземних, морських і повітряних сил, спецназу і кібервійськ”, — вважає Ходжес.

Генерал зазначив, що у Путіна вже немає можливостей поповнювати ресурс живою силою – немає ні солдатів, ні офіцерів. На його думку, Україна вже через кілька тижнів зможе піти в контрнаступ, повернувши російських карателів на ті позиції, які вони займали до вторгнення в Україну.

“Вважаю, росіяни вже наблизилися до кульмінації. У них немає сотень тисяч нових солдатів або нових танків, готових вступити в бій. І мені здається, мова йде про тижні, оскільки велика робота була виконана Сполученими Штатами і їх союзниками, щоб в найближчі тижні збільшити потенціал України. Думаю, ми побачимо перехід України в контрнаступ, і, відверто кажучи, вони спробують до кінця літа повернути Росію на рубежі, які вона займала до 23 лютого”, — припустив американський генерал.

Читайте також  Вогняний водоспад у Каліфорнії привабив туристів з усього світу (ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело