Командування Повітряних сил ЗСУ розповіло, хто насправді є «Привидом Києва»

Командування Повітряних сил ЗСУ розповіло, хто насправді є «Привидом Києва»

The Times назвало ним майора Степана Тарабалку.

Герой України Степан Тарабалка не “Привид Києва” і він не збив 40 літаків, кажуть у Командуванні Повітряних сил. Про це повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ.

Поширювана інформація про загибель “Привида Києва”, яким нібито був герой України Степан Тарабалка, не відповідає дійсності.Такої особистості, як “Привид Києва”, не існує.

«Привид Києва» – це супергерой-легенда, чию постать створили українці. Це швидше збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці», – пояснили в Командуванні.

“Військові льотчики поки не навчаються за кордоном на F-16, як би нам усім цього не хотілося. Жодна офіційна заява з цього приводу не виходила у ЗМІ! Ну і на останок, для особливо креативних – американські бомбардувальники теж не літають над Україною! Зберігайте спокій та користуйтесь офіційними джерелами інформації”, – додали в командуванні.

13 березня майор Степан Тарабалка загинув у повітряному бою з переважаючими силами російських окупантів. А 29 квітня одна з найвпливовіших британських газет The Times опублікувала статтю про легендарного столичного “Привида”. Видання назвало ним майора Степана Тарабалку, який загинув у повітряному бою.

Читайте також  “Він переносить чуму”: В українських озерах виявили небезпечну істоту

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело