За голову Путіна оголосили ціну €10 мільярдів: українці готові приєднатися до збору грошей

За голову Путіна оголосили ціну €10 мільярдів: українці готові приєднатися до збору грошей

Підприємець із Луганської області Євген Цодіков оголосив нагороду за голову президента Росії Володимира Путіна, винного у розв’язанні кровопролитної війни в Україні, у розмірі 10 мільярдів євро. Щоправда, є нюанс: грошей на виплату винагороди він не має.

Проте для українців, які за останні дні встигли зненавидіти Путіна більше, ніж за останні вісім років, це виявилось не приводом відступати від хорошої ідеї. На сторінці Facebook автора витівки вони запропонували скинутися та зібрати потрібну суму.

Проте серед уже звичного єднання серед українців знайшлися і скептики. Вони переконані, що перманентна небезпека війни не відступить від України після фізичної ліквідації Путіна, проблема набагато ширша.

“Путін – це уособлення, концентрат, вижимка менталітету російського народу. Не буде його – прийде інший, і через 20 років знову будемо з ними воювати – тільки робитимуть це вже наші діти”, – упевнений один із підписників, який додав, що Російська Федерація повинна розпастись і тільки це врятує Україну від божевільного сусіда.

Читайте також  Мати вбила власну однорічну доньку, втираючи героїн їй в ясна, щоб вона краще спала

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело