Викиньте ці рослини зі свого дому, якщо хочете, щоб в ньому панував затишок та спокій!

Чи вам здавалося, що ось несподівано у житті настала чорна смуга. І обов’язково після якоїсь покупки чи події? Ви можете навіть не підозрювати про те, що біля вашого ліжка чи на підвіконні живе осередок невдач та лиха. Так, це кімнатні рослини. Тому варто знати, які рослини приносять вам удачу та щастя, а які бажано винести з квартири або ж “переселити” у під’їзд.

Почнемо з неприємного:

1. Нарядний декабрист.

Так, ця красива та цвітуча квітка є шкідливою рослиною. Ще наші предки вважали, що воно притягує в дім різні хвороби, негаразди та навіть конфлікти у родині. Не дарма в народі її ще називають “мужегон”. Тому якщо ви молода дівчина та вам не щастить у коханні – викидайте цю рослину геть!

2. Кактус.

Він також недалеко втік. Колючки на рослині можуть відлякувати молодих кавалерів та заважатимуть дівчині знайти своє справжнє кохання. Варто забрати вазон зі спальні, де є особлива атмосфера любові та переселити його у кухню, наприклад. Головне – уникайте тих кімнат, де ви спите.

3. Декоративна папороть.

Вважається, що така рослина є енергетичним вампіром та помалу “висмоктує” з господарів позитивну енергетику. Саме через це ви почуваєтеся кволим, безсилим, турбує безсоння та головний біль. А ще вони є носіями різних алергенів. Тому не дивно, що у вас таке погане самопочуття.

Корисні рослини:

1. Спатіфілум або “жіноче щастя”.

Вже сама назва говорить за те, що господині така рослина принесене тільки позитивні емоції. У квартирі буде панувати атмосфера любові, затишку та родинної злагоди. Така квітка не примхлива у догляді та довго тішитиме вас своєю красою. Тільки гляньте, які чудові білі квіти виростають!

Читайте також  Коли різниця в зрості 70 см: велетень Шакіл О’Ніл зустрівся з мініатюрною Сімоною Байлз

2. Красула чи “грошове дерево”.

Така рослинка приносить у дім багато фінансів. Самі ж листочки нагадують чимось невеликі купюри. Ще для кращого результату потрібно купити для вазона винятково червоний горщик та закопати на дно декілька монеток.

3. Алое.

Ми вже згадали і про жіноче щастя та фінанси. А як щодо здоров’я? За цей показник у нас відповідає алое вера. Гель рослинки дуже корисний для волосся чи обличчя. Стільки рецептів краси є в Інтернеті, де головний інгредієнт – алое. Воно містить багато вітамінів групи A, В, С та Е.

Вірити у такі забобони чи ні – це справа кожного. Але не забувайте, що кожна квітка потребує особливого догляду. Не забувайте про них піклуватися і скоро вона вам “віддячить” своїм красивим цвітом!

А як ви вважаєте – ці квіти дійсно корисні чи ні? Варто викинути такі вазони геть?

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело