“Дивні симптоми з’являються прямо всередині голови, хворі раптово втрачають свідомість”: медики про штам “Омікрон”

Штам “Омікрон” з величезною швидкістю поширюється світом і Україною, викликаючи страшні наслідки для людства.

Медики почали фіксувати нетипові симптоми, спричинені вірусом. Зокрема, британські вчені вказують на те, що прояви недуги можуть несподівано виникати, а тоді зникати. Лікарі закликають українців не порушувати карантинних обмежень, розповсюджуючи цим штам “Омікрон”.

Як інформує “Obozrevatel”, перелік симптомів, які мають викликати підозру, опублікувала в інструкції Національна служба охорони здоров’я Англії (NHS). У хворих на Омікрон також спостерігаються деякі з основних ознак коронавірусу – це лихоманка або озноб, кашель, втрата або спотворення нюху чи смаку.

Британські медики назвали запаморочення, дзвін у вухах, зниження слуху та напругу в очах нетиповими симптомами штаму коронавірусу Омікрон. Ці ознаки можуть з’являтися та зникати протягом дня.

Зазначається, що розпізнавання симптомів і самоізоляція у разі їх виникнення можуть допомогти зупинити поширення Омікрона.

Одним із таких проявів є запаморочення – це симптом, який викликає помилкове відчуття обертання власного тіла або навколишніх предметів.

У документі під назвою “Your COVID Recovery” вказується, що запаморочення часто спостерігається при вірусних інфекціях через виснаження організму, або тому що вірус зачепив вестибулярну систему – “зв’язок між внутрішнім вухом і мозком”.

Якщо вестибулярна система вражена, у вас паморочиться в голові, коли ви швидко змінюєте положення тіла, коли бачите багато одночасних рухів (їде поїзд, рух машин на дорозі, йде багато людей і т.д.) або коли рухаєте головою.

Запаморочення може бути пов’язане з дзвоном у вухах, зниженням слуху, напругою очей і головними болями.

“Вони можуть з’являтися і зникати протягом дня. Якщо вони постійні або дуже інтенсивні, вам слід повідомити про це лікаря”, – вказується в інструкції NHS.

Читайте також  Кесарів розтин без швів, вже через 3 години можна встати з ліжка

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело