Автомобіль збив на тротуарі сім’ю з двома дітьми- 9-річний хлопчик у важкому стані терміново потрібні донори рідкісної групи крові (4-)

У Самборі автомобіль збив на тротуарі сім’ю з двома дітьми – 9-річний хлопчик у важкому стані. 

Вчора, 23 січня, у Самборі у ДТП потрапила сім’я самбірчанина, учасника АТО Володимира Возного. Автомобіль виїхав на тротуар і збив батьків разом з двома синами. Найбільше постраждав 9-річний хлопчик, якому потрібне переливання рідкісної групи крові.

Як повідомляють поліцейські, за кермом Opel Vectra, який збив сім’ю на тротуарі, був 20-річний водій.
«Подружжя зі своїми двома синами поверталося додому. Діти були на санчатах. В цей час на них наїхав автомобіль. Водій не впорався із керуванням і його занесло на тротуар, де саме йшла сім’я захисника України», — написала журналістка і волонтерка Уляна Флишко.

За її словами, у чоловіка – травми колін, у жінки перелом руки і травма голови. У молодшого 5-річного сина – забій головного мозку, перелом ноги. Найбільше постраждав їхній старший 9-річний син. Його доставили у Львівську дитячу лікарню. Для дитини шукають донорів з рідкісною групою крові 4-.

Пункт забору крові – на вулиці Миколайчука. Вказувати – Возний Андрій Володимирович, 9 років. Лежить у хірургії дитячої лікарні на вулиці Орлика у Львові.

Читайте також  МОН оновило умови дистанційного навчання - вони починають діяти від сьогодні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело