Віктор Ляшко радить готуватися до “червоних” нововведень: штам “Омікрон” скосив ще дві області

Віктор Ляшко радить готуватися до “червоних” нововведень: штам “Омікрон” скосив ще дві області

Віктор Ляшко зазначив, що з поширенням штаму “Омікрон” зростатиме і кількість госпіталізацій

Для всіх українців, які стежать за епідеміологічною ситуацією з коронавірусною інфекцією в країні, з’явилися дуже важливі новини. Справа в тому, що в Україні вже є ймовірні претенденти на “червоний” рівень епідопасності – це Рівненська та Чернівецька області.

Про це стало відомо завдяки заяві міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка для українських журналістів.

“Рівненська та Чернівецька області – потенційні кандидати, щоб зайти в червоний рівень епідопасності”, – заявив Віктор Ляшко.
Він додав, що також у Львівській області три дні поспіль зростає динаміка рівня госпіталізацій пацієнтів з COVID-19, інші показники поки не перевищені, тому мова про переведення регіону в червону зону поки не йде.

Міністр додав, що з поширенням штаму “Омікрон” зростатиме і кількість госпіталізацій.

“Потрібно готуватися до стрімкого зростання кількості випадків на день… Ми не можемо сказати, що очікуємо малу кількість госпіталізацій. Кількість госпіталізацій буде великим, все одно навантаження на медсистему буде… Але якщо буде велика кількість вакцинованих, випадки будуть неважкими і потребуватумуть менше реанімаційних заходів і кисневої терапії”, – сказав Ляшко.

Читайте також  "Вірус нагадає про себе зруйнуванням мозку через роки, пам'ять відмовить і зникне": медики про наслідки штаму "Омікрон"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело