При зростанні захворюваності на COVID-19 зупинять навчання в школах, – голова ОДА

При зростанні захворюваності на COVID-19 зупинять навчання в школах, – голова ОДА

Вчора, 18 січня, відбулося позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській ОДА, під час якого було прийнято рішення про вжиття заходів щодо запровадження посиленого контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Про це повідомляють на офіційній сторінці голови ОДА у фейсбуці.

Показник захворюваності на COVID-19 складає 9816,19 на 100 тис. населення. Протягом двох тижнів поточного року спостерігається зростання захворюваності – зареєстровано 5097 випадків захворювання проти 1429 випадків за минулий тиждень. Захворюваність зросла у 3,5 рази, зокрема, серед дітей – у 4,5 рази.

Вище 50% ріст захворюваності у порівнянні з попереднім тижнем в 54 територіальних громадах, з них – кількість позитивних випадків перевищує 70 випадків за тиждень у 21 територіальній громаді.

“У разі подальшого збільшення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед дітей дошкільного віку та учнів шкіл буде прийняте рішення про призупинення навчально-виховного процесу. Також буде обмежено проведення розважальних заходів, публічних подій, діяльність закладів громадського харчування”, – інформує прикарпатців пресслужба голови ОДА.

Читайте також  Лікар розповів, хто не підчепить COVID-19 навіть після контакту з хворим

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело