Дія “впала” під натиском охочих отримати 1000 за вакцинацію: пропали документи і сертифікати

Дія “впала” під натиском охочих отримати 1000 за вакцинацію: пропали документи і сертифікати

13 грудня, як тільки всі українці приступили до оформлення заявок на 1000 гривень за вакцинацію, у всіх тут же злетіли завантажені документи

Стало відомо, що в українському додатку “Дія” стався масштабний збій.

Користувачі стали масово скаржитися на проблеми з генерацією covid-сертифіката та іншими послугами. Технічний збій стався через державну акцію “єПідтримка”, яка активувалася 13 грудня для оформлення заявок на отримання 1000 грн за вакцинацію.

Труднощі виникали після ідентифікації особи та підтвердження згоди для передачі даних з ЕСОЗ в додатку. У користувачів злетіли всі завантажені документи, так само як і сертифікати про вакцинацію, одужання або негативний ПЛР-тест.

Проблеми з доступом до послуг в додатку найбільше спостерігаються у користувачів з операційною системою iOS. У той же час проблеми також є і у користувачів Android. Перезавантаження програми та оновлення не змінюють ситуацію.

Вже під час розмови з проектним менеджером Міністерства цифрової інформації стало відомо, що в ЄСОЗ стався технічний збій і чекають, коли там відновиться робота. Попередньо це має статися ввечері.

“Враховуючи, що сертифікати не зберігаються в “Дії”, перезавантаження програми вимагає перезапису сертифікатів. Це зроблено для безпеки ваших і всіх користувачів медичних даних”, – повідомила менеджер в Мінцифри Катерина Чорногоренко.

Читайте також  В уряді розповіли, як нараховуватимуть тисячу за вакцинацію: що відомо

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело