Саакашвілі вирішив припинити голодування: адвокат розкрив деталі

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі вирішив припинити голодування. Таке рішення політика з’явилося після того, як Європейський суд із прав людини закликав владу Грузії забезпечити лікування Саакашвілі, а його – зупинити голодування.

Саакашвілі вирішив припинити голодування: адвокат розкрив деталі

Адвокат Саакашвілі Ніко Гварамія заявив, що його клієнт припиняє голодування. Водночас, за його словами, Саакашвілі має підозри, що він може не пройти реабілітаційний період після голодування ні в тюремній лікарні, ні в іншому госпіталі. Рішення про подальше лікування затриманого експрезидента має ухвалити рада довірених лікарів. Слова адвоката грузинського політика передає телеканал “Руставі 2”.

“Моє голодування вже стає знаряддям боротьби між росіянами та нинішнім урядом, але не проти мене, а проти моєї країни. Я вирішив прислухатися до заклику і припинити голодування”, – написав Михайло Саакашвілі у листі, прочитаному його адвокатом.

Окрім того, як повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, ЄСПЛ задовольнив клопотання адвоката Ніко Гварамії і закликав Саакашвілі припинити голодування. Відповідну інформацію омбудсменка повідомила в себе у Telegram-каналі.

Нещодавно його з в’язниці №12 міста Руставі перевезли гелікоптером до лікарні на базі пенітенціарної установи №18 у Тбілісі. Саакашвілі заявив, що під час цього його побили.

Крім того, затримання Саакашвілі викликало у Грузії хвилю протесту. Так, 10 листопада в день судового слухання у справі Міхеїла Саакашвілі під будівлею інстанції зібралися сотні прихильників заарештованого політика.

Читайте також  Симптоми коронавірусу в Україні змінилися: інфекціоніст вказала на важливий нюанс

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело