Напад на Шефіра названо терористичним актом, хто замовник? Відео

В Офісі Президента назвали обстріл автомобіля Сергія Шефіра терористичним актом. Так зловмисники хотіли залякати команду президента.

Нападники планували створити враження ніби в Україні є некерована ситуація. Про це на брифінгу щодо обстрілу автомобіля першого помічника президента заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Маємо конкретний випадок, який по своїй суті – терористичний акт. Якщо дивитися, куди стріляли, звідки, кількість автоматичних вистрілів – можемо сказати, що це було сплановано. На меті була ключова ціль – залякати команду та вийти на інші рішення,
– пояснив Подоляк.

До речі, він не пов’язує напад на Шефіра лише з законопроєктом про деолігархізацію.

“Я б не зводився лише до олігархів. Більше ризиків є через рішення РНБО про санкції проти олігархів, кримінальних структур, контрабандистів. Є цілий великий пласт кланів, по яких завдали удару. Це спроба зламати систему тіньових відносин у політиці та економіці. Може бути багато людей, які не зацікавлені у тому, щоб зламати систему”, – наголосив радник Андрія Єрмака.

Читайте також  “Синку, пробач мене, я не хотів”: на Рівненщині п’янuй батько 10 разів вдaрив маленького сина нoжeм (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...