“Можливо вони гралися?”: дітей без ознак життя виявили в старій скрині

“Можливо вони гралися?”: дітей без ознак життя виявили в старій скрині 

Ця історія жахнула навіть правоохоронців. Двох дітей знайшли мертвими у зачиненій старій скрині в селі Микільське Донецької області.

Про інцидент розповів заступник начальника кримінальної поліції Донецької області Артем Кисько в мережі Facebook.
Вчора, 18 вересня, у селі на Денеччині зникли двоє малолітніх дітей. Хлопчику було 7 рочків, а дівчинці – 10. Батьки залишили дітей самих у хаті, а коли повернулись, то їх вже не було. Дещо пізніше, працівники правоохоронних органів виявили їхні тіла у старій скрині.
Правоохоронці розповідають, що о 4:30 сімейна пара поїхала на роботу, залишивши дітей самих у домі. Батьки запевняють, що так вчинили вперше. Але поліцейські зазначили, що сім’я перебуває на обліку в соцслужбах.

“Правоохоронці неодноразово проводили бесіди з батьками щодо недопущення зловживання алкогольними напоями та належного виконання батьківських обов’язків”, – йдеться в повідомленні.

Поліція розглядає всі версії про загибель брата і сестри. Попередня правова кваліфікація – п.2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Заступник начальника кримінальної поліції Донецької області Артем Кисько у своєму дописі припускає, що можливо, діти гралися, залізли в скриню, яка зачинилась на замок.

Читайте також  “По щоках текли сльози і намагалась стиснути руку”: Сестра 19-річної Аліни розповіла про останні години життя дівчини

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело