Голі солдати Другої світової війни: еротичні фото 18+

Обережно – гарячі фото! Подаємо історію цікаво, із перчиком на NikopolToday. Жіночі ню всюди – це сексизм. Тому розмістимо фотографії ню солдат Другої світової війни.

Гола правда про армію та військових Другої Світової війни. Не рекомендуємо переглядати фото особам молодшим 18-ти років.

Повірте, чоловіки що відслужили – бачили в армії голі дупи та прутні своїх товаришів по службі набагато частіше, ніж їм хотілося б. Тому ця антисексистська фото-історія скоріше для жінок, але не тільки.

У чоловічому душі головне правило – не повертатися спиною до незнайомих людей, і не нагинатися за милом, що впало. І ще обурює, що американські солдати, виявляється, брали з собою на війну шльопанці. Маршаллові острови, 1944 рік.

П’ятеро німецьких солдатів з жахом дивляться на струмок – чи не водяться там білоруські партизани і білоруські крокодили? Білорусія, осінь 1941 року.

Матрос ВМС США з човна, що літає-амфібії Catalina на своєму бойовому посту лякає японців голою сракою і кулеметом. Папуа-Нова Гвінея, березень 1944 року.

Японці таких дуп вони ніколи не бачили, і дуже лякалися. Ось так милися матроси Імператорського флоту Японії – їх маленькі попки вимагали мало води. Економыя! 1942 рік.

 

 

Американцям, напевно, навіть статутами дозволялось воювати з японцями голими. Цей американський зенітник поєднує приємне з корисним, і миється не залишаючи бойового поста. Чистота – запорука перемоги! Філіппіни, грудень 1944 року.

Але в армії це рідкісна розкіш – побути на самоті. А під час війни солдати не тільки борються разом, але разом і миються, і разом помирають. Американські війська відмивають бруд і кров під час битви за Гуадалканал. Соломонові острови, грудень 1943 року.

Читайте також  Нардеп розкрив схеми, за допомогою яких чиновники заробляють мільярди на війні

Медогляд призовників – це перше приниження, з яким стикається молодий солдат. Тому що крім медичних цілей цей огляд виконує психологічну функцію пояснення солдатам, що в армії немає місця сором’язливості і особистого простору. Нью-Йорк, 1940 рік.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...