61-річна бабуся та 24-річний хлопець оголосили про заручини

24-річний Коран Маккейн і його 61-річна наречена Шеріл МакГрегор оголосили про заручини. На негативні коментарі користувачів щодо цього закохані намагаються не звертати уваги.

24-річний Коран Маккейн і його 61-річна наречена Шеріл МакГрегор


Шеріл познайомилася зі своїм майбутнім обранцем, коли йому було всього 15 років. З минулого року вони разом. Їх поєднала любов до танців, адже в соціальній мережі TikTok вони часто публікують нові запальні відео. Про це пише видання The Sun (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Я не відчуваю великої різниці у віці між нами. У Шеріл дуже молода душа і серце. Найбільшою помилкою є припущення хейтерів, що я використовую її або чекаю, коли з’явлюся в її в заповіті. Це не так”, – висловився з цього приводу 24-річний хлопець.

“Не треба судити книгу за обкладинкою. Ці люди говорять нісенітницю. Ми танцюємо і поширюємо позитивні вібрації. Ми робимо багато хорошого, я не дозволю ненависникам перемогти. Я ставлюся до нього добре, він ставиться добре до мене. Кому яке діло?” – відповіла хейтерам Шеріл.

До речі, їхні акаунти в соціальних мережах є досить популярними. Сторінка Корана має близько 826 000 підписників і майже 13 мільйонів лайків. А на акаунт його коханої підписалося більш ніж 550 тисяч осіб.

Читайте також  5 типів близькості, які існують у здорових та міцних стосунках

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело