Чернівчанин загинув за кордоном: родичі просять допомоги

Чернівчанин загинув за кордоном: родичі просять допомоги

Трагічна аварія трапилася у Португалії. У ДТП загинули молоді хлопець та дівчина. Родичі загиблих просять допомогти перевезти тіла до України.

У четвер, 18 березня, у трагічній ДТП в Португалії загинув 22-річний чернівчанин та його наречена. Про це ІнформАгентству АСС розповіли родичі загиблих. Попередньо відомо, що автомобілі їхали в різних напрямках, але водій одного з них не впорався з керуванням.

Затиснені у кузові

Коли на місце аварії приїхали рятувальники, двоє молодих українців були вже без свідомості. Хлопець та дівчина були затиснені у кузові автомобіля. Пожежникам довелося витягувати їх спеціальними засобами, щоб можна було розпочати реанімацію, але, на жаль, врятувати людей не вдалося. Причини аварії встановить поліція.
За день до ДТП подали документи на розпис

Журналістам ІА АСС стало відомо, що 22 річний чернівчанин довгий час жив за кордоном з батьками в Португалії. Його нареченій було 18 років. 17 березня пара подала документи на розпис. У день трагедії, 18 березня, загиблий взяв вихідний і хотів провести час разом з нареченою. Особи загиблих українців встановили за прізвищем у чеках з супермаркета.

Родичі загиблих просять допомогти перевезти тіла до України:

Приват Банк 5457 0822 2105 1555 Мирон Наталя (тітка загиблого)

NIB рахунок тата IE77AIBK93548417598097 Pavlo Myron (іноземний рахунок)

Читайте також  «В’ячеслав пішов з дівчиною на день народження і зaгинyв»: друзі розповідають, що їхнього побратима yбuлu

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело