Ексдружина Андрія Богдана стане учасницею шоу “Холостяк” ВІДЕО

Ексдружина Андрія Богдана стане учасницею шоу “Холостяк” ВІДЕО


Ексдружина колишнього керівника Офісу президента Андрія Богдана – Анна стане учасницею нового сезону романтичного реаліті “Холостяк”. Перша вечірка, де холостяк Михайло Заливака познайомиться з Анною, відбудеться вже 5 березня.
Джерело:“СТБ”

Участь колишньої пасії Андрія Богдана стала справжньою несподіванкою для глядачів “Холостяка” 11 сезону. Ймовірно, стосунки Андрія та Анни були таємними, оскільки відомо, що у Богдана була лише дружина Ольга, з якою він розлучився навесні 2019 року. У них зашилилось 4 дітей: Анастасія, Вікторія, Софія і Катерина. Після цього Богдан був якийсь час у стосунках з Анастасією Слічною.

Відеоролик за участю Анни Богдан з’явився днями на сайті телеканалу СТБ. У ньому жінка з’являється в ефектному вбранні фіолетового кольору з розрізом від стегна.

МОЇМ КОЛИШНІМ ЧОЛОВІКОМ БУВ АНДРІЙ БОГДАН. ВІН ЗРОБИВ МЕНІ ПРОПОЗИЦІЮ ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ НАШОГО СПІЛКУВАННЯ. ЗВИЧАЙНО Ж, Я СКАЗАЛА “ТАК”,– РОЗПОВІЛА ДІВЧИНА У ВІДЕО.

Наскільки тривалими були стосунки пари і коли вони були одруженими – невідомо. Втім, у мережі є скріншоти фотографій, де Андрій Богдан відпочиває разом з екскоханою.

Андрій Богдан у 2017 році відпочивав з Анною / Скріншот з фейсбуку, “CТБ”

Андрій Богдан з Анною (праворуч) / Скріншот з фейсбуку, “CТБ”

Читайте також  Учасник проекту “Холостяк” став батьком

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело