Боюся дружину вдома залишити: батько вбитої на Одещині Даші Лук’яненко розповів, що йому телефонують із докорами

Батько жорстоко вбитої 11-річної дівчинки з Одеської області Даші Лук’яненко не оскаржуватиме вирок у 15 років позбавлення волі, який суд виніс убивці Миколі Тарасову.

Також він говорить, що останнім часом йому стали дорікати тим, що він нібито отримав виплати від вбивці за смерть дочки, тому й відмовився від претензій. Насправді це не так.

Детальніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Батько не буде оскаржувати вирок
Сергій Лук’яненко, батько вбитої 11-річної Даші Лук’яненко з Одеської області вирішив не оскаржувати вирок суду вбивці Миколі Тарасову. Нагадаємо, нещодавно суд засудив Тарасова до 15 років позбавлення волі. Хоча багато хто, зокрема і рідні дівчинки, були впевнені, що Тарасову дадуть довічне ув’язнення.

Також суд вважає недоведеним обвинувачення прокуратури в тому, що Тарасов поглумився над тілом. Він скинув убиту у вигрібну яму.

“Коли я стояв у суді, де виносили вирок убивці і дали всього 15 років в’язниці, я зрозумів, що в нашій державі нічого не доб’єшся. Я зневірився в суді і справедливості. Тому я подав апеляцію тільки на те, щоб убивці поставили ще й статтю “Наруга над тілом”. Я не вірю, що зможу домогтися довічного ув’язнення”, – каже Лук’яненко.

Однак Генеральна прокуратура подаватиме апеляцію, щоб вирок Тарасову переглянули. Вони вимагають дати йому довічне ув’язнення.

Взяти з убивці нічого
Крім цього суд постановив, що Тарасов повинен виплатити родині дівчинки 800 тисяч гривень збитку.

“Дехто вважав, що ми вже отримали ці гроші, тому і відмовилися від своїх претензій. Це неправда! По-перше, ніхто нам ніяких грошей не виплатив, і навряд чи ми їх побачимо. Оскільки взяти з убивці нічого. У нього немає ніякої нерухомості, він не працював. Працюватиме у в’язниці, якщо захоче, і платитиме копійки. А може і зовсім відмовитися від роботи там. По-друге, він має ще державі віддати 117 тисяч гривень на судові витрати, експертизи тощо”, – пояснює батько дівчинки.

Читайте також  За рік в Україні спіймали за кермом 116 тисяч п'яних водіїв, – Геращенко

За його словами, йому навіть почали дзвонити волонтери, дорікати тим, що він нібито продався. Знайомі кажуть, що сім’я вже отримала гроші.

“Я боюся дружину вдома саму залишати. Комусь спаде на думку, що в нас удома гроші лежать, і вони можуть прийти грабувати. Я ще раз повторюю: я зневірився в справедливості, тому оскаржувати вирок не хочу. Ми багато витерпіли за цей час, ще раз проходити через суд, слідство дуже важко. І грошей у нас немає, і навряд чи вони будуть. Я розумію, що люди зараз через карантин, локдауни збідніли. Але не чіпайте нас”, – каже Лук’яненко.

Нагадаємо, 11-річна Даша Лук’яненко зникла 13 липня 2019 року в селі Іванівка Одеської області. Вона пішла на заняття танцями в школу і дорогою пропала. Її шукали майже тиждень. До пошуків було залучено як поліцію, так і волонтерів.

Тіло дівчинки виявили у вигрібній ямі на подвір’ї будинку Тарасових, які були знайомі з Лук’яненко. Обидві сім’ї торгували на одному базарі.

З’ясувалося, що молодший син Микола Тарасов заманив до себе дитину, намагався її зґвалтувати. Але коли цього не вдалося, він убив дівчинку, а тіло скинув у вигрібну яму.

20 січня цього року Роздільнянський суд Одеської області виніс вирок Тарасову – 15 років позбавлення волі. Також він присудив 800 тисяч моральної шкоди, що повинен виплатити вбивця сім’ї дівчинки.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело