Українська телеведуча Лідія Таран заразилася коронавірусом

Ведуча каналу “1+1” Лідія Таран заявила, що захворіла на коронавірус. Зараз вона перебуває на самоізоляції та дотримується всіх рекомендацій лікарів.

Лідія Таран

Про свій діагноз знаменитість повідомила на особистій сторінці у Facebook. Вона зазначила, що зробила ПЛР-тест після короткої святкової відпустки в Туреччину й отримала позитивний результат.

“У найближчих ефірах ТСН на “1+1″ ми не зустрінемося… На жаль, я захворіла на COVID-19. Зараз перебуваю на самоізоляції вдома. Після короткої святкової відпустки в Туреччину, я зробила ПЛР-тест і отримала позитивний результат. І навіть попри дотримання суворих карантинних вимог у тій країні й під час самої подорожі – це все одно зі мною сталося”, – заявила Таран.

Лідія Таран захворіла на коронавірус

Вона додала, що після відпустки провела один ефір ТСН. Однак зазначила, що вже повідомила всім колегам про свій діагноз.

“Встигла після відпустки провести один ефір ТСН. Не хвилюйтеся! На роботі ми дотримуємося карантинних норм та дистанції. Всім контактним особам повідомила”, – поділилася Лідія.

Лідія Таран захворіла на коронавірус

За словами Лідії Таран, вона почувається добре, має температуру 37,5 і особливих симптомів не відчуває.

“Почуваюся добре. Маю температуру 37,5. Особливих симптомів не відчуваю. З лікарем на зв’язку, приймаю медикаменти та вітаміни. Сумую за ефірами та улюбленими телеглядачами. Друзі, привіт вам усім! Обіцяю набратися сил і повернутися до роботи переможницею”, – підсумувала вона.

Лідія Таран захворіла на коронавірус

Читайте також  Коронавірус передається статевим шляхом? Вчені зробили вражаюче відкриття

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело