У Польщі затримали українця та відправили на примусовий відпочинок

TIR, за кермом якого був громадянин України, затримали на автостраді біля міста Глівіце. Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Інспекції дорожньо-транспортного контролю, вантажівка їхала з Нідерландів до України.

Перевірка документів показала, що дозволу на транзит Польщею у перевізника не було. Однак це були лише “квіточки”. Інспектори проаналізували дані тахографу й дійшли висновку, що українець, керуючи TIR, махлював з картами водія: використовував свою та чужу.

Таким чином вдалося встановити, що чоловік перебував за кермом майже без відпочинку аж 22 години. Це понад удвічі більше від допустимої норми в 10 годин. При цьому час безперервної їзди складав 14 годин замість дозволених 4,5 год. Найдовша зупинка, яка мала місце за останні дві доби, тривала трохи більше 1,5 години.

Водія з України покарали штрафом в розмірі 6 250 злотих й відправили на примусовий відпочинок. Покарання отримає й перевізник, якому належить вантажівка. TIR відпустили в подальшу поїздку після сплати 12 тис злотих.

Читайте також  Десятки тисяч людей залишилися без світла: у Польщі сильні снігопади наробили лиха

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело