Лобода влаштувала скандал на російській премії та не вийшла на сцену

Популярна співачка Світлана Лобода влаштувала скандал на російській премії “Золотий грамофон”.

Так, за словами артистки, два тижні тому її команда заявила, що готуватиме номер, де головним реквізитом буде ванна. Втім, за годину до початку церемонії знаменитість дізналася, що перед нею виступатиме співачка Марі Краймбрері, яка має схожий номер із ванною. Це неабияк обурило Лободу. Зірка так і не вийшла на сцену та покинула залу до початку дійства. В інтерв’ю super.ru Світлана прокоментувала інцидент, передає ТСН.

“Ми два тижні готували його, до п’ятої ранку я репетирувала. Найняла каскадерів, акробатів. Моє тіло в синцях і забоях. І за годину до концерту я дізнаюся, що за два номери до мене режисер “Грамофона” вирішив ввести в програму номер з використанням теж ванни. Звичайно, я попросила розставити ці номери хоча б за програмою. Тому що я вважаю це неповагою щодо до глядача та непрофесіоналізмом, коли поспіль йдуть номери з однаковими реквізитами. І коли мені в цьому було відмовлено, тоді я вирішила, що моя участь просто неможливо”, – прокоментувала Лобода.

Лобода додала, що артисти мають боротися за те, щоб підвищувати якість виступів.

Зі свого боку, організатори заявили, що Світлана покинула церемонію за рішенням “Російської медіагрупи” через “непрофесійну поведінку”.

Читайте також  Помер Люк Перрі – легендарний актор з "Беверлі-Гіллз, 90210"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело