Секс-фантазії людей, від яких очі на лоба полізуть! (18+)

Не варто вважати ваші сексуальні фантазії чимось поганим, чи навіть соромитись їх.
Цілком природно мріяти чи уявляти якісь ситуації та насолоджуватись ними у своїй голові. Це ж не означає, що у вас є намір їх здійснити. Головне, аби вони не межували з божевіллям, насиллям, педофілією і інцестом! Словом, побачте, до чого доводить людей фантазія!

Про секс мріють усі без перебільшення. І ось, у чому зізнаються люди. Анонімно, але чесно!

1. «Я хочу, щоб гарячий хлопець робив мені кун…с і змусив мене кін..ти, в той час як мій коханий дивитиметься на нас зі сторони»

 

2. «Я мрію мати надприродну силу, щоб змушувати спати зі мною усіх, кого я захочу. Незалежно від їх орієнтації, віку чи статусу»
3. «Я б хотів мати чоловічі і жіночі геніталії. Сьогодні я маю секс, використовуючи свій ч..н, а завтра хтось розважається з моєю в…ю»

 

4. «Довгий час я була закохана у свого колишнього хлопця. Я почала фантазувати, що було б добре мати робота, який виглядав би так, як мій екс. Ці мрії перетворились у сексуальні фантазії і я почала маст…..ти, думаючи про робота. Добре, що мій теперішній про це не здогадується…»

 

5. «Я люблю рольові ігри. Моя улюблена – переодягатись професором Снейпом із “Гаррі Поттера” та думати, що я сплю зі студентами Хогвартса»

6. «Мені хочеться, щоб мене ґвалтували. Ніколи нікому не говорю про це. Але не ми вибираємо наші фантазії, вони обирають нас!»
7. «Мене дико заводить думка про те, що мій друг проникає у мене та робить мене вагітною. Ми поки що не збираємось заводити дітей, але від однієї думки про незахищений секс я сходжу з розуму»

Читайте також  Відкривши двері, побачила вaгітну жінку. Вона відразу ж з порога запитала, як будемо ділити чоловіка, і показала на свій живіт

 

8. «У мене фетиш з пісянням. Я мрію пісяти на когось і щоб якась гаряча дівчина помочилась на мене»
11. «Секс на камеру з моїм ідентичним близнюком»

12. «Я ніколи не поділився б цим з ким-небудь, але я завжди хотів кін..ти у чашку і пити свою сперму, щоб знати, яка вона на смак»
13. «Я мрію займатись сексом у публічному місці, щоб хтось побачив це та зловив мене на гарячому»

14. «Я хотів би покрити голу дівчину суцільним шаром блискіток. Тоді бити її по попі та масажувати груди, щоб ці блискітки почали опадати. Під час цього задовольняти себе самого»

15. «Я завжди мріяла, щоб хлопець завів мене у ліс та грубо кинув на землю, а потім ще грубіше тр…ав. І бажано, щоб на дворі падав дощ»

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: