Відомий київський нейрохірург загинув у Карпатах

У Карпатах під час проходження туристичного маршруту горою Стримба біля с. Колочава помер відомий київський хірург. Реанімувати його не змогли.

 

Мова йде про Юрія Ямінського – нейрохірурга з Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМНУ, доктора медичних наук. Ймовірно, причиною смерті став серцевий напад, повідомляє Укрінформ із посиланням на інформацію від власних джерел.

55-річний киянин йшов на гору в складі групи з 5 осіб, разом із колегами та сином 12 серпня. Після сходження на полонину у нього раптом погіршилося самопочуття, він упав із рюкзаком та спорядженням. Колеги пробували реанімувати його, але це не дало результату.

Рятувальники та медичні працівники, які прибули на виклик до місця події, виявили тіло лікаря вже без ознак життя. 0 22:30 його доставили до села Колочава та передали поліції для проведення слідчих дій.

За даними рятувальників, маршрут, яким підіймався медик – нескладний: він розрахований на 1 день та популярний у туристів у Колочаві. Ймовірно, причиною погіршення самопочуття лікаря стала спека.

Читайте також  Йому було всього 28: У Карпатах знайшли тіло загиблого під лавиною туриста з Києва

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело