Прості українці душаться, а “Ягуари” їдуть без черги при охороні поліції: на українському кордоні кілометрові затори (фото, відео)

На українсько-угорському кордоні (КПП “Лужанка”) утворилися кілометрві затори. Люди по кілька днів змушені стояти в черзі через те, що тривалість процедури пропуску збільшилась. Тисячі українців, зокрема заробітчан, змушені мучитися на спеці, в той час як елітні автомобілі пропускають без черги — до всього їх ще й супроводжує поліція.

Про це сповістив у мережі корисутвач Михайло Чокнадій, опублікувавши відеоматеріали з місця події.

За його словами, на спеці та без наявності туалетів у черзі на кордоні стоять по кілька днів. Там і батьки з дітьми, і люди похилого віку. Разом з тим, за його спостереженнями, розкішні автомобілі перетинають кордон усього за 10 хвилин. Відбувається це, як стверджує блогер, за гроші. При цьому супроводжують елітні автівки поліцейські автомобілі із київською реєстрацією.

На записах, які публікує чоловік, поліцейський стверджує, що у чергах змушені стояти лише автобуси та вантажні автомобілі, натомість легковики начебто їдуть швидко. Проте на кадрах того ж блогера зафіксовано, що у чергах застрягли і вантажівки, і легковики.

Зазначається, що люди, які змушені стояти в черзі, влаштовують розбірки з поліцією та прикордонниками. Вони обурюються тим, що відбувається, і називають це несправедливістю.

До всього, очевидець каже, що більшість людей у черзі – заробітчани, які змушені їхати до європейських країн, щоб мати можливість прогодувати свої сім’ї.

Читайте також  У Чехії почали діяти нові правила в’їзду до країни для іноземців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело