Кабмін дозволив іноземцям відкривати рахунки в українських банках

Уряд дозволив електронне резидентство

Кабмін дозволив іноземцям відкривати рахунки в українських банках

Кабінет міністрів схвалив постанову “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства”. Постанова ухвалена за умови доопрацювання.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду 25 червня.Як зазначається в пояснювальній записці до постанови, метою акту є впровадження механізму набуття заінтересованими іноземцями та особами без громадянства статусу електронного резидента. Це відбуватиметься без необхідності залишення країни проживання (перебування) та приїзду до України шляхом надання можливостей отримувати у режимі онлайн адміністративні послуги та здійснювати інші дії як в Україні, так і за її межами.

“Електронний резидент набуває можливостей відкрити рахунок в банку тощо, отримувати в режимі онлайн адміністративні послуги, укладати електронні договори, тощо”, – йдеться в тексті пояснювальної записки.

В уряді зазначають, що це позитивно впливатиме на інвестиційний клімат в Україні, активізацію та подальший розвиток національної економіки, збільшення ВВП, збільшення надходжень до державного бюджету тощо.

Читайте також  Тариф на електроенергію: Кабмін дозволив держрегулювання ціни

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело