“Слухати вас важко!”: Зеленський “поскандалив” зі зухвалою журналісткою. “Тримає удар”

Президента України Володимира Зеленського змусила рознервуватися низка питань від журналістки телеканалу NewsOne Діани Панченко.

Словесна перепалка між ними трапилася під час пресконференції. До неї також приєдналася і прессекретарка глави держави Юлія Мендель.

Все почалося з того, що Панченко почала ставити одразу кілька питань про невиконані обіцянки президента: низькі тарифи, кінець епохи бідності, посадки корупціонерів, припинення війни на Донбасі та інше.

Зеленський спробував зупинити журналістку, але йому це не вдалося. “Можна я відповім? А, ну добре”, – із сарказмом зазначив він.

Після цього в розмову встрягла Мендель, яка попросила Панченко не займати надто багато часу. Але президент заперечив їй.

“Юлю, ти мене теж збиваєш, почекай”, – обурився Зеленський і повернув слово Панченко. Разом з тим, він висловив здивування через те, що запитання ведучої нагадує розповідь про його життя.

“Я тільки згадую найпопулярніші обіцянки”, – із сарказмом сказала журналістка.

Зеленський, в свою чергу, відповів на її репліку не менше уїдливо. “Найпопулярніші на ваших каналах. Я ніколи не працював на телеканалах, які працюють на гроші інших держав, зокрема Росії. На вас можна дивитися, а слухати вас важко”, – сказав президент.

Також Зеленський заявив, що “кінець епохи бідності” не настав в Україні, оскільки криза зараз у всьому світі, а “ми гроші не друкуємо”. Також президент визнав, що за один термін не встигне зробити все, що пообіцяв.

Телеграм-канал “Жінка з косою” написали наступне:

“На прес-конференції Зеленського є один явний плюс.
Відкритість і немає «стоп листів» за темами. Кажуть про все.
Також журналісти настільки нахабні, що часом здається, що це допит або іспит. При Порошенку такого ніколи не було.
Теплої ванни на цьому діалозі Президента з журналістами немає.
Зеленський тримає «удар». “

Читайте також  Скандальна Єгорова похвалила Лукашенко і несподівано "наїхала" на Зеленського (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело