Стало відомо, коли в Україні запустять громадський транспорт

В Україні з 22 травня відновлять повноцінну роботу громадського транспорту, що була зупинена через введений по всій країні карантин.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу 1+1. Зазначається, що до 22 травня різких змін щодо громадського транспорту не буде, і більша кількість людей зможе користуватися ним після цієї дати.

“Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що буде функціонувати весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в рамках нової реальності. Тобто тотальний масочний режим, обов’язкові температурні перевірки у місцях великого скупчення, постійна дезінфекція”, – пояснив міністр.

Які правила будуть діяти і надалі:

– обмеження щодо кількості людей

– проїзд за перепустками

За його словами, складніша ситуація з метрополітенами. У Міністерстві інфраструктури не кажуть, коли запрацює метро.

“Доволі важко буде у метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки і такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22-ге ще точно ніхто не готовий”, – пояснив Криклій.

У київському метрополітені виданню пояснили, що не знають, коли їм дозволять працювати.

“Метрополітен достатньо мобільне підприємство, хоч і здається, що у нас така масивна інфраструктура. Ми чекаємо конкретного рішення для того, щоб організувати роботу відповідно до того рішення. Ми утримуємо всю інфраструктуру метро у належному стані, щоб після ухвалення рішення на наступний день уже в передбаченому алгоритмі розпочати роботу”, – пояснила речниця Київського метрополітену Наталка Макогон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наступний робочий тиждень в Україні розпочнеться із пом’якшення карантину. Знову зможуть працювати деякі види бізнесів. Серед них, адвокати, нотаріуси, перукарні та літні майданчики кафе.

Читайте також  В Україні відкриють частину магазинів і дозволять працювати бізнесу: в Кабміні назвали дату

Утім, транспорт у містах залишається обмеженим. Метро поки не планують відкривати, а наземний транспорт у деяких містах буде доступний не всім.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело