“Не судіть мене, не заслужив!”: Яременко з трибуни ВРУ заявив, що його обікрали, і заговорив про мораль

Нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко, якого напередодні спіймали на замовленні проституток у ВРУ, закликав не судити його за ці вчинки.

Про це Яременко сказав з трибуни ВРУ.

Депутат заявив, що дружина не має до нього претензій, бо нібито знає про нього все. Натомість претензії є у моралістів.

“Хочете поговорити про мораль? Давайте. У цій країні існує закон, який захищає мою і вашу особисту переписку. Оприлюднення листування є кримінальним злочином. І той, хто зробив це звідти (із ложі для журналістів, – ред.), заробив від 3 до 7 років”, – заявив Яременко.

Обранець заявив, що його обікрали, коли виклали листування в ЗМІ і поширили це по соцмережах.

“Я би хотів поговорити про мораль, але не бачу з ким. Це розуміє навіть півень Одещини”, – сказав депутат.

Яременко закликав не переживати за міжнародну політику, а знати її і робити, не їздити в Москву здавати національні інтереси.

“Не судіть”, – закінчив Яременко.

Нагадаємо, що 30 жовтя на ранковому засіданні ВРУ нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко просто в сесійній залі обирав собі “даму серця” у спеціальному додатку знайомств.

Цікаво, що на такому ж занятті, але вже з “умовами” зустрічі і вказанням вартості “кохання”, Яременка спіймали у ВРУ у вівторок, 29 жовтня. Фото відповідної переписки нардепа оприлюднило те ж саме видання “Букви”.

Після цього Яременко виправдався у “Фейсбуці”, заявивши, що проститутку замовив навмисно, щоб перевірити, чи помітять це журналісти. Однак згодом видалив допис.

Читайте також  Колишня дружина довго думала як пoмститися невірному чоловіку. Тому вона вирішила стати йому тещею

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -