На Прикарпатті чоловік жорстоко побив дружину, але суд відпустив його за “законом Савченко”

Днями Тисменицький районний суд Івано-Франківської області виніс вирок у справі щодо жорстокого побиття чоловіком, жінки.

Як йдеться у матеріалах справи, чоловік запідозрив дружину у подружній зраді та на ґрунті неприязних відносин побив жінку, інформує Фіртка.

Чоловік, діючи умисно, наніс один удар рукою в голову потерпілій від якого остання впала на землю. Після цього він наніс жінці серію ударів ногами, взутими у шкіряні чоботи, у ділянки тулуба, голови, рук та ніг. У подальшому, коли потерпіла лежала обличчям до землі, обвинувачений загасив свою сигарету до її спини. Ці події відбувались у лісі, куди на зустріч вийшов чоловік.

Пізніше по дорозі додому, де обвинувачений проживав разом з потерпілою, чоловік, йдучи позаду потерпілої, вдарив її декілька разів дерев’яною різкою по ногах, від чого потерпіла присіла, а обвинувачений наніс їй один удар кулаком у голову, від чого остання впала обличчям у калюжу.

У результаті обвинувачений спричинив потерпілій легкі тілесні ушкодження.

У судовому засіданні чоловік повністю визнав вину і пояснив, що він, побачивши напередодні в інтернеті фотографії дружини з хлопцями, випив спиртного і будучи злим на неї, вдарив її рукою. Подальших обставин побиття він не пам’ятає, лише пам’ятає, що бив дружину різкою по ногах, коли повертались додому. У скоєному щиро розкаявся.

За даними висновку судово-медичної експертизи, у потерпілої виявлено тілесні ушкодження у вигляді синців на голові (у правій та лівій орбітальних ділянках, у правій завушній ділянці, в ділянці верхньої губи), синців на тулубі (в проекції клубових кісток), синців на кінцівках (в ділянках правого плеча, правого ліктьового суглоба та правої китиці, в ділянках лівого плеча, правого стегна, правого колінного суглоба та правої гомілки, в ділянках лівого стегна та лівої гомілки); опіку ІІ-го ступеню на грудній клітці праворуч, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Читайте також  У Польщі жорстоко побили сім’ю з України

Суд врахував, що обвинувачений раніше не судимий, за місцем проживання характеризується позитивно, має на утриманні одну малолітню дитину від першого шлюбу. Крім того, суд врахував думку потерпілої, яка не наполягала на суворому покаранні обвинуваченого, просила його покарати згідно із законом.

З огляду на викладене суд вважає, що обвинуваченому слід призначити покарання у виді громадських робіт згідно з санкцією ч.1 ст.125 КК України, так як вказане покарання необхідне і достатнє для його виправлення та запобігання новим злочинам.

У підсумку чоловіка визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, та призначити йому покарання у виді громадських робіт на строк 200 (двісті) годин. Відтак суд звільнив його від відбування покарання у виді громадських робіт на строк 200 (двісті) годин на підставі п.«в» ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році».

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -