Чому в Європі не прийнято поступатися місцем старшим: цікаво знати

Кожного з нас з дитинства вчили, що в громадському транспорті потрібно неодмінно поступатися місцем старшим.
Цим жестом ми показуємо повагу до дідусів і бабусь і дякуємо їм за все, що вони зробили для молодшого покоління. Вони вже старенькі і заслужили відпочинок, тоді як молодь в змозі півгодинки постояти.

Звичайно ж, у нас є багато людей, які до останнього вважають за краще не помічати, що стоїть поруч старенька. Але про це правило етикету чули всі!

Як виявилося, таке негласне правило діє далеко не у всіх країнах. Наприклад, в Європі поступатися місцем старшим не прийнято. Більш того, якщо ти це зробиш, на тебе можуть серйозно образитися!

Справа в тому, що більшість європейських бабусь і дідусів намагаються вести спортивний спосіб життя. Вони їздять на велосипедах, бігають вранці і відвідують тренажерні зали, тому що хочуть мати гарний вигляд і бути здоровими.

Якщо ж ти захочеш поступитися їм місцем у транспорті, вони розцінять це як натяк, що дуже погано виглядають…

Тому в європейських країнах всі рівні в громадському транспорті. А якщо хтось дійсно хворий і не може стояти, він просто попросить поступитися місцем. Це не вважається ганебним або принизливим.

Що ж, в кожній країні діють свої традиції і звичаї. Проте нам у плані «здорових бабусь» ще далеко… тому краще таки поступатися!

Читайте також  “Є загиблі і постраждалі”: повідомили наслідки жахливих снігопадів

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: