Регулярний секс запобіжить розвитку семи хвороб

Міжнародна група американських, німецьких і ісландських медиків недавно повідомила грандіозні новини. Виявляється, регулярні заняття сексом не тільки приносять величезну насолоду, але ще і допомагають організму боротися з хворобами.

Про це повідомили російські ЗМІ

Вчені стверджують, що секс допомагає застрахуватися від інсульту, хвороби Альцгеймера і навіть карієсу. Під час любовних ігор рівень тестостерону в кров’яній системі помітно зростає. А ось чим вище рівень чоловічого гормону, тим менша ймовірність померти від інфаркту.

У той же час сексуальне задоволення призводить до утворення більш ніж семи тисяч нових нейронів в головному мозку. Звідси випливає висновок, що стабільні оргазми запобігають втраті пам’яті, а заодно і розвиток хвороби Альйгеймера.

Відсутність статевого життя незмінно веде до безсоння, ожиріння, гастриту і мігрені.

Найдивовижніше, що регулярна інтимне життя значно підвищує кров’яний тиск, покращує кровообіг в порожнині рота, сприяє зміцненню ясен і запобіганню багатьох стоматологічних захворювань.

Портал “Знай.ua” раніше писав, що психологи встановили скільки сексу потрібно для щастя.

Читайте також  Чим буде особливим та хвилюючим 2018 рік для кожного зі знаків Зодіаку

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: