Від пандемії коронавірусу страждають перш за все розвинені країни. Це пов’язано як з високим рівнем достатку населення, так і з щільностю його проживання.
Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL заявив російський історик Андрій Зубов. За його словами, у країнах першого світу досить велика частина населення похилого віку, а коронавірус небезпечний для старших вікових груп.
“В останні сто років з’явилася маса засобів для продовження життя. Безсмертя ніхто не винайшов, але життя можна продовжувати і старенькі люди, які б у колишні часи померли від тієї чи іншої хвороби, доживають до 90, а то і до 100 років. Таких людей багато якраз у багатих країнах. Бідні країни такої розкоші собі дозволити не можуть. Там люди вмирають молодими. У тій же Африці середній вік зовсім невисокий – 20-30 років. А в Європі він досягає 50-ти років. Так що старші вікові групи особливо піддаються коронавірусу і перебувають під ударом”, – пояснив Зубов.
Друга ж причина, на його думку – скупченість населення. “Вона є і в бідних країнах, але поки коронавірус у них не розвинув свою руйнівну діяльність”, – підкреслив історик.
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
Мобілізація аспірантів: у Раді відповіли, чи матимуть вони відстрочку у 2025 році Питання надання аспірантам…
This website uses cookies.