Українська вчителька і мама Влада Тарасюк відзначила, що головними недоліками дистанційного навчання є технічне забезпечення, низька якість інтернет-зв’язку, санітарні норми та інше.
Як написала жінка у Facebook-групі “БАТЬКИ SOS”, не всі вчителі з розумінням ставляться до школярів, в яких виникають певні проблеми.
Отже, Тарасюк виділила такі недоліки дистанційного навчання:
Технічне забезпечення. Не у всіх є особисті ПК, планшети. А через смартфони виконувати систематично домашнє завдання не зручно.
Низька якість інтернет-зв’язку. Дуже часто сайти і відео-уроки не завантажуються.
Санітарні норми. Згідно з правилами, учні 5-9 класів можуть перебувати перед екранами не більше 20-25 хв за урок і не більше 3 уроків в день.
Обсяги та терміни здачі домашнього завдання. Потрібно враховувати можливості учнів і розуміти, що навчання не може тривати 24/7.
Різноманітність інтернет-ресурсів. Зараз кожен учитель може вільно вибирати інструменти для дистанційного навчання. Але хотілося б єдності, щоб все було на конкретному ресурсі, тому що технічно забезпечити доступ до всіх не завжди вдається.
Психоемоційний і фізичний стан. В умовах тривалого карантину порушується звичний режим дня. Діти позбавлені можливості вийти на прогулянки, спілкуватися з однолітками. Це все негативно впливає на самопочуття.
Вчителька закликала своїх колег дублювати дітям домашні завдання за допомогою друкованих підручників, а остаточне оцінювання здійснювати після завершення карантину.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.