Від цього ніхто не застрахований! Заява Олени Зеленської викликала в українців сльози

20 лютого, в Києві відбувся Міжнародний форум “Україна на шляху до подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства”.

Серед спікерів заходу були присутні: Олена Зеленська, Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс, Посол Канади в Україні Лариса Галадза, Регіональний директор UNFPA, Фонду ООН в області народонаселення в Східній Європі і Центральній Азії, Ієн Мак-Фарлейн і Почесний Посол UNFPA України Марія Єфросиніна.

Сама ж Олена Зеленська представила нову гарячу лінію з протидії домашньому насильству – 1547.

“Чотири цифри, покликані врятувати життя. Хочу, щоб кожен з нас запам’ятав номер. Як 101, 102 або 103. 1547 – номер національної гарячої лінії з протидії домашньому насильству. За цим номером кожен, хто потерпає від домашнього насильства, може отримати кваліфіковану інформаційну, психологічну та правову підтримку, а при необхідності – і екстрене реагування поліції. Гаряча лінія працює в цілодобовому режимі на всій території України. Від насильства не застрахований ніхто. Воно може трапитися в будь-який час і з ким завгодно. Тому просто запишіть “, – залишила офіційне звернення на своїй instagram-сторінці Зеленська.

Українці в Мережі підтримують Олену:

“Пригадую своє життя і плачу”… “Спасибі вам, Лена”.

Читайте також  Українцям підпільно роблять аборти і операції через карантин. Люди терплять до останнього і помирають вдома

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело