“Просив терміново винести”: Розкриті нові деталі про підозрюваного у вбивстві Шеремета

У четвер, 12 грудня, головний підозрюваний в убивстві Павла Шермета Андрій Антоненко намагався зв’язатися з товаришем, який проживає з ним в одній квартирі.

Це сталося в ході очікування обшуку його квартири в центрі Києва.

Оперативники встановили, що Антоненко попросив друга “терміново винести з квартири зелену річ”, що лежала в його шафі.

Предмет, про який йшла мова, був захований в офісі, розташованому на першому поверсі.Людину, яка здійснювала приховування предмета, слідство встановило, вона допитана і дала свідчення.

Оперативним шляхом наче було встановлено: предмет, про який йде мова, візуально схожий на протипіхотну міну МОН-50, проте знаходиться в напіврозібраному стані (що має на увазі можливість використання в будь-який час, з “начиненням” тим чи іншим змістом).

Як повідомляють ЗМІ, а даний час слідство проводить зняття слідів ДНК з предмета, молекулярні, а також інші технічні аналізи, з відбитками пальців включно.

Нагадаємо, 12 грудня поліція назвала підозрюваних в організації вбивства Павла Шеремета. За їхньою версією, це Андрій Антоненко, вокаліст музичної групи військово-патріотичного спрямування, військовий ССО ВСУ; Юлія Кузьменко, волонтер, заввідділу рентгенографії, працює в центрі дитячої кардіології та кардіохірургії; волонтер Яна Дугаров.

Читайте також  Минуло три роки після звільнення близнят Інни і Ліни: як виглядають зараз дівчата, яких батько на 20 років позбавив волі(фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело