Поблизу Слов’янська стався конфлікт між силовиками й блокадниками, є постраждалі

На блокпості поблизу Слов’янська відбувся конфлікт через відмову групи озброєних осіб на чолі з нардепом Володимиром Парасюком проходити перевірку.

Про це під час брифінгу в Краматорську повідомив очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін, передає 24 канал.

Заступник голови поліції Донеччини полковник Юрій Голубан уточнив, що близько 19:00 через блокпост на в’їзді у м. Слов’янськ рухалася колона з 13 автомобілів, в яких перебували понад 35 людей. Вони відмовилися проходити стандартну перевірку та спровокували конфлікт.

Співробітники поліції, які несуть службу на блокпосту, пояснили громадянам, що вони в’їжджають зі зброєю в зону проведення АТО та попросили перевірити документи на зброю. Однак вказані особи надати документи відмовилися.

«Парасюк почав з погрозами обзивати працівників поліції і намагатися своїми діями спровокувати бійку. Після того, як у нього одного цього не вийшло, він дав команду своїм людям у колоні. Вони вийшли і по суті пан Парасюк очолив напад на працівників поліції», – розповів Голубан.

Він додав, що участь у нападі брали близько 45 людей, проте поліція вирішила не застосовувати зброю.

Після цього Парасюк зі спільниками прорвалися повз поліцію і прорвалися далі.

Голубан наголосив, що оцінку діям Парасюка повинен дати глава ГПУ Юрій Луценко та відкрити за цим фактом справу.

За словами заступника Аброськіна, 5 правоохоронців отримали різні травми, а ще один був збитий автомобілем Парасюка. Окрім того, двоє поліцейських були забризкані сльозогінним газом та отримали серйозні опіки обличчя.

Читайте також  Звернення української громади Франції до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -