«Уже братика чекає …»: Дочка Лободи випадково розкрила головний секрет зіркової мами. Тілль щасливий?

37-річна Світлана Лобода разом з 8-річною дочкою прилетіла до Німеччини. Зіркова спадкоємиця випадково розкрила секрет мами: заговорила про братика.

Світлана часто буває в Німеччині. За її словами, у неї три будинки в трьох різних країнах: в Україні, в Росії і в Німеччині. Шанувальники зірки підозрюють, що «суперзірка» придбала нерухомість в Європі, щоб бути ближче до коханого, 56-річного соліста гурту «Rammstein» Тілль Ліндеманн.

Сама Лобода не приховує, що часто буває на батьківщині музиканта. Сьогодні виконавиця хіта «Твої очі» прилетіла до Німеччини разом зі старшою дочкою. Єва кілька років носить окуляри через проблеми із зором. Світлана вирішила підібрати для спадкоємиці хорошу оптику за кордоном. Вона привела доньку до окуліста, який допоміг їй з вибором нових окулярів.

Після бесіди з лікарем Єва сіла до мами на коліна і притиснулася до її грудей. Лобода ніжно обійняла старшу спадкоємицю. «Моє, сонечко, моя дівчинка солодка, моя любов», – ласкаво звернулася до неї співачка.

У цей момент Єва зробила несподіване зізнання. «Твоя любов вже братика чекає…» – заявила дівчинка. Артистка перервала дочку, не давши їй закінчити фразу. «А, тихо, все», – з гумором сказала Лобода.

Читайте також  LOBODA чекає дитину від лідера гурту Rammstein: з’явилися нові деталі (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело