За крок до смерті: Тіна Кароль звернулася до шанувальників. Зйомки обернулись трагедією

Популярна українська співачка Тіна Кароль в останні дні жовтня похизувалась результатами ефектної фотосесії у США. Та, як виявилось, артистка ледь не померла під час зйомки.

Як вона розповіла в коментарі ТСН, зйомка у знаменитому каньйоні Антилопа була найжахливішою у її житті. Все тому, що задля приголомшливих кадрів Тіні Кароль довелось кілька годин працювати у неймовірну спеку та зіткнутись з отруйною змією і скорпіонами.

https://www.instagram.com/p/B4WyH_fBD-e/?utm_source=ig_web_copy_link

“У каньйоні Антилопа температура понад 50 градусів. Спершу я зустріла купу скорпіонів, а потім ще й справжню каліфорнійську гримучу змію. Своїм хвостом змія створювала такий шум, що, здавалося, його чули всюди”, – згадала Тіна Кароль.

Спершу артистка подумала, що звук цей нагадує воду, яка ллється. Однак, обернувшись, Тіна Кароль побачила змію, яка була готова до нападу. Нажахана артистка вирішила не провокувати істоту та завмерти на місці. Саме це і допомогло зірці уникнути нападу гримучої змії.

Мене врятувало те, що я просто завмерла, очікуючи на прохолодну водичку. Я не рухала ні руками, ні ногами, і тому вона не напала на мене. Потім я чимдуж тікала, – додала Тіна Кароль.

Читайте також  Вічная пам‘ять, дорогий наш колего! Відійшов у вічність вчитель англійської мови Володимир Граціанський

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -