Знайшов крайніх: власник одеського готелю, де живцем згоріло 9 людей, звернувся до Зеленського

Власник готелю “Токіо Стар” Вадим Чорний звернувся до Володимира Зеленського.

Про це пише “Думская”.

Чорний зазначив, що він не винен у трагедії, яка сталась у його готелі. Мовляв, сигнал про пожежу надійшов до охоронної фірми “Карабінер”, проте ті не викликали рятувальників.

Власник готелю, де загинуло 9 людей, також поскаржився на слідчого, який його допитує, мовляв той хоче догодити президенту.

«Думській» стали відомі нові деталі трагедії в одеському готелі «Токіо Стар», що забрала життя дев’яти людей. Виявляється, пожежна автоматика все-таки послала сигнал про спалах на пульт охоронної фірми, але звідти він рятувальникам чомусь не надійшов.

Про це йдеться в листі затриманого вчора правоохоронцями власника готелю Вадима Чорного на ім’я президента України, що є в розпорядженні редакції.

За словами бізнесмена, у нього укладено договір з охоронною фірмою «Карабінер», до пульта якої була підключена протипожежна система. Вадим Чорний стверджує, що щомісяця оплачував послуги фірми і вчасно перевіряв справність системи. Незважаючи на все це, пожежники виїхали тільки після дзвінка працівників готелю.

«Компанія не викликала пожежників. Коли поліцейські намагалися оглянути пульт «карабінерів», їх не пустили », – повідомляє Чорний.

Підприємець також вважає, що його затримання пов’язане виключно із заявою президента Володимира Зеленського про те, що відповідальність лежить на власнику готелю.

«Після двох діб без сну і доби без води слідчий намагався витрусити з мене хоч щось без звинувачення. Тому що у нього не було нічого, крім вашого поста і бажання вислужитися перед вами», – написав він главі держави, додавши, що пожежні норми вкрай застаріли і їх виконання не забезпечує безпеку.

Нагадаємо, за даними прокуратури, Вадима Чорного підозрюють в порушенні вимог пожежної безпеки в готелі, що спричинило загибель людей (ч.2 ст.270 КК).

Читайте також  Причину отруєння українських школярів знайшли в забороненій ВКонтакте

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -