“Син і племінник на війні з самого початку”: Зеленський зважився на доленосне кадрове призначення

Володимир Зеленський, президент України, призначив командувачем ООС Володимира Кравченка, генерал-лейтенанта ЗС України.

“Син і племінник на війні з самого початку”: Зеленський зважився на доленосне кадрове призначення

У соціальних мережах відомий волонтер Роман Доник поділився своїми міркуваннями щодо призначення Володимира Кравченка на посаду командувача ООС. Блогер певен, що цей генерал дуже хороший і нічого поганого в цьому призначенні немає.

«З приводу нового командувача ООС генерал-лейтенанта Кравченка. Війну починав в ОК. Офіцер грамотний. Простий в спілкуванні, в хорошому сенсі. На початку війни командував сектором А. Після цього командував ОТУ. Війни не боїться. З росіянами свої рахунки. Син і племінник з самого початку на війні. Племінник загинув », – пише волонтер.
Також Доник впевнений, що Сирскій швидше за все пішов на підвищення, а не через те, що його зняли після оголошення про припинення вогню. Якби хотіли заборонити стріляти, додає блогер, то прислали б Локота. Багато хто знає, як він тотально забороняв відкривати вогонь і його істерики. Тому панікувати не варто у зв’язку з призначенням Кравченка. А далі буде видно.

У коментарях українці також висловили свою думку:

«Хоч якась обнадійлива новина», «Спасибі, заспокоїли хоч трохи.», «Вашій оцінці довіряємо. Але життя дійсно хвилююче »,« Спасибі! Не пропадайте ласка! Пишіть і далі! Я вам довіряю »,« Спасибі, хоч щось приємне».

Читайте також  Бубонна чума спалахнула в Монголії та Китаї: що за хвороба і як передається

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -