Водії євроблях можуть втратити свої авто: розкрита жахлива шахрайська схема

Зовсім недавно в Україні була розкрита шахрайська схема легалізації євроблях.

Податківці разом з правоохоронцями в Рівненській області змогли успішно розкрити чергову шахрайську схему легалізації євроблях. Так, зловмисники займалися підробкою документів.

В Україну повернулася забута схема «двійників», коли на нерозмитнене авто виготовляли і ставили ті ж номери, що і на аналогічній машині, яка легально зареєстрована в Україні. Шахраї підробляли документи про те, що машина нібито знята з обліку в Польщі чи Литві.

Ділки навіть іноді виготовляли свідоцтво про реєстрацію. Так, поліція навіть знаходила спеціальне друкарське обладнання у зловмисників. Крім того, в окремих випадках, вони навіть перебивають номери кузовів. І роблять це настільки професійно, що візуально підробку визначити досить складно.

До того, як українським правоохоронцям вдалося розкрити схему, дві посередницькі компанії оформили українцям підроблені документи на 200 машин. Відомо, що клієнтів шахраї шукали через соціальні мережі.

Тепер проблеми можуть бути не тільки у зловмисників-шахраїв, але і у теперішніх власників нелегально розмитненого авто. Це буде залежати від того, були вони спільниками чи жертвами. У будь-якому випадку, вони можуть втратити свої автівки.

Читайте також  Україна отримає другий транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу протягом найближчих тижнів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -