В одному з медичних коледжів Закарпаття виявили махінації на майже 400 тис

Порушення на 379,6 тис гривень у Закарпатському базовому державному медичному коледжі виявили під час проведення планової ревізії.

Як повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, аудиторами за період з 01.01.2014 р. по 30.11.2018 р. виявлено ряд порушень, що призвело необгрунтовані витрати державних коштів.

Так, 276 тис грн безпідставно було витрачено на оплату комунальних послуг, пов’язаних з наданням платних послуг, тоді як це мало здійснюватись коштом спеціального фонду.

Також, в ході ревізії встановлено не відшкодування орендарями площ коледжу витрат за використаний ними природній газ на загальну суму 36,2 тис грн.

В коледжі виявлено порушення про здійснення витрат на оплату праці за невідпрацьований час у сумі 3,6 тис грн, та оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт на суму понад 9,5 тис гривень.

Тож, за порушення чотирьох посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, а про результати проведеної ревізії поінформовано Закарпатську ОДА та слідче відділення Хустський РВ Національної поліції в Закарпатській області.

Читайте також  ДTП на Закарпатті: автомобіль вилeтів у рiчку, зaгинулo двоє людей

Шукайте деталі в групі Facebook


-