“Хто алкоголік і наркоман?”: Зеленський показав порівняльне відео, в українців не лишилося сумнівів

Слуга народу показав, чим любить займатися окрім сцени та політики.

Команда кандидата у президенти Володимира Зеленського поставила крапку у скандалі з аналізами одним відео, просто порівнявши дозвілля та хобі опонентів у другому турі виборів.

Відповідне відео з’явилося на офіційній сторінці Зе!Команди у Facebook.

Прологом до відео стало гучне звернення Петра Порошенка на зустрічі з виборцями, яке стосується вживання алкоголю.

“Я не п’ю – і вам не раджу. Не варто вживати алкогольних напоїв”, – заявив Порошенко, маючи на меті наголосити на своєму тверезому способі життя.

Однак уже наступні кадри демонструють протилежні “захоплення” гаранта – на відео видно, як він іде серед бравих військових у формі, помітно похитуючись та зазираючи у люстерко. Порошенко явно підозрює, що виглядає “не на п’ятірку”, – очевидно, зустріч з офіцерами тет-а-тет далася взнаки.

А вже наступні кадри буквально підривають віру у тверезість президента: ось він стоїть за трибуною під час якогось виступу і співає, пританцьовуючи: “Давайте работать, самбе -нет”, усім своїм аж занадто грайливим виглядом демонструючи явно “допінговий” настрій.

Натомість команда слуги народу показала будні
Зеленського, який іще з студентських років активно займається спортом.

Нагадаємо, нещодавно кандидат у президенти України та керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський повідомив, що відвідає Париж та зустрінеться з президентом Франції Еммануелем Макроном. Зустріч запланована на той же день, що і зустріч Петра Порошенка з Макроном – 12 квітня.

Читайте також  Повна відмова від алкоголю призводить до недоумства в старості! Ось чому

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -